News

AGENCJA BADAWCZA

Article 1

SPRAWDZONA FIRMA BADAWCZA I ANALIZA WSPÓŁCZESNEGO RYNKU. OTO PRZEPIS NA ROZWINIĘCIE BIZNESOWYCH SKRZYDEŁ TWOJEJ FIRMY

Profesjonalna i doświadczona agencja badawcza to coraz popularniejszy wybór dla ogromnej ilości przedsiębiorców, organizacji, partii politycznych oraz innych organów publicznych, których głównym zadaniem jest sprzedaż produktów, usług bądź docieranie do konkretnych grup odbiorców. Agencja badawcza, taka jak Norstat, przeprowadzi dla Ciebie rzetelne badania rynkowe weryfikujące skuteczność dotychczasowych działań, kampanii reklamowych czy poziom zadowolenia twoich klientów. Wykorzystywanie naszych usług to prosta droga do polepszenia jakości świadczonych usług. Chcesz kompleksowo zadowalać kontrahentów? Musisz poznać najpierw ich oczekiwania i potrzeby. Norstat Polska pomoże Ci w tym.

JAKIE CELE STAWIA SOBIE NASZA AGENCJA BADAWCZA NORSTAT? SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY

Każdy instytut badań marketingowych oraz społecznych powstał po to, żeby wyciągnąć pomocną dłoń nie tylko do przedsiębiorców, ale również do uczelni wyższych, partii politycznych, czy organizacji publicznych. Wykorzystywane przez firmę Norstat narzędzia charakteryzują się bowiem maksymalnym poziomem uniwersalności w zastosowaniu. Nasza agencja badawcza postawiła sobie jeden bardzo prosty cel: od wielu lat dostarczamy Ci wysokiej jakości dane, które pozwalają kontrolować lub rozwijać brandy, wspierać ugrupowania polityczne, wydawnictwa lub konkretne produkty i usługi. Nie tylko w Polsce. Działamy na terenie zdecydowanej większości strategicznych państw europejskich. Jako wykwalifikowane centrum badania rynku, nawiązaliśmy współpracę z markami i respondentami chociażby z Danii, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Szwecji. Kooperacja z wiodącymi firmami badawczymi, agencjami strategicznymi, firmami konsultingowymi, czy konsumenckimi brandami to nasza podstawa działalności. Najwyższa dla nas jest jakość świadczonych usług, stosowanie sprawdzonych metod badań oraz zadowalający każdą stronę poziom skuteczności stawia nas w roli branżowego lidera w Skandynawii i daje nam motywację, żeby stać się liderem w innych krajach m.in. w Polsce.

PROFESJONALNA  AGENCJA BADAWCZA STANIE NA WYSOKOŚCI KAŻDEGO ZADANIA

Doskonale wiemy, że wielu przedsiębiorców może odczuwać lekkie obawy związane z wyborem instytucji jaką jest agencja badawcza. Mnogość ofert potrafi przyprawić o prawdziwy zawrót głowy, a przecież nikt nie chce podjąć współpracy z firmą, która nie dostarczy odpowiednich informacji. Właśnie dlatego w Norstat skupiamy się nawet na najmniejszych szczegółach wpływających na nasz całokształt. Nie lubimy rzucać słów na wiatr. Doskonałym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest nie tylko wiele lat doświadczenia ale także działania nakierowane nie tylko na rynek polski ale także zagraniczny. Setki przeprowadzonych przez nas projektów jest potwierdzeniem nie tylko naszej szerokiej wiedzy ale także znajomością wielu problematycznych tematów, dzięki czemu śmiało możemy powiedzieć, że dla nas niemożliwe nie istnieje. Wychodzimy z założenia, że każda agencja badawcza chcąca reprezentować na rynku wysoki poziom świadczonych usług powinna stale monitorować zmieniające się rozwiązania oraz pojawiające się nowe metody badawcze. Ciągłe doskonalenie zdobytych przez wiele lat umiejętności to dla nas priorytet.  Stawiamy również na rozwój naszych ankieterów, dzięki czemu bez większych problemów potrafią oni uzyskać informacje nie tylko z najtrudniejszych tematów ale także od nieco bardziej opornych respondentów.

AGENCJA BADAWCZA NORSTAT – TU MOŻESZ LICZYĆ NA JASNĄ I PRZEJRZYSTĄ OFERTĘ

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli jak najbardziej zadowoleni nie tylko z dokładności uzyskanych informacji ale także całokształtu współpracy. W Norstat informujemy o każdym etapie prowadzonego badania. Masz możliwość sprawdzenia uzyskiwanych danych dosłownie w każdym momencie. Doskonale wiemy, że nikt nie lubi kupować kota w worku. Dlatego właśnie do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. U nas możesz liczyć na trzy podstawowe, a zarazem najważniejsze rzeczy. Po pierwsze wyjaśniamy dlaczego wybraliśmy konkretną metodę badania oraz objaśniamy jak będziemy ją realizować. Po drugie przygotowujemy dla Ciebie szczegółowy raport z wyjaśnieniami, a po trzecie i najistotniejsze masz wgląd do przygotowanego kosztorysu. W Norstat wiesz za co płacisz i od czego zależy kwota! Jako doświadczona agencja badawcza nie pozwalamy sobie na niejasne sytuacje budzące wątpliwości oraz niedomówienia. Dla nas zadowolenie Klienta i wspólna współpraca przy zachowaniu najwyższych standardów to podstawa jaką spełniamy z należytą starannością każdego dnia. Wystarczy skontaktować się z naszymi fachowcami!

NASZE DOŚWIADCZENIE, TWOJE ZADOWOLENIE. OTO, CO MOŻE ZAGWARANTOWAĆ CI RZETELNA AGENCJA BADANIA RYNKU

Sektor profesjonalnych badań oraz analiz rynkowych od kilku lat cieszy się dużą popularnością. Nikogo nie może więc dziwić fakt, że w branży badawczej pojawia się coraz to więcej firm, które proponują swoim potencjalnym Klientom skuteczne techniki analizowania opinii publicznej. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na rzetelność takich instytucji. Uzyskane dane z badania często decydują o losach Twojego brandu i zmniejszają ryzyko podejmowania niewłaściwych decyzji biznesowych . Nasza agencja badawcza Norstat charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem w Europie. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych ekspertów, stawiamy na szkolenia i działamy w oparciu o sprawdzone narzędzia do gromadzenia danych!