News

AGENCJA BADAWCZA

Article 1

Sprawdzona firma badawcza i analiza współczesnego rynku. Oto przepis na rozwinięcie biznesowych skrzydeł Twojej firmy

Profesjonalna i doświadczona agencja badawcza to coraz popularniejszy wybór dla ogromnej ilości przedsiębiorców, organizacji, partii politycznych oraz innych organów publicznych, których głównym zadaniem jest sprzedaż produktów, usług bądź docieranie do konkretnych grup odbiorców. Agencja badawcza, taka jak Norstat, przeprowadzi dla Ciebie rzetelne badania rynkowe weryfikujące skuteczność dotychczasowych działań, kampanii reklamowych czy poziom zadowolenia twoich klientów. Wykorzystywanie naszych usług to prosta droga do polepszenia jakości świadczonych usług. Chcesz kompleksowo zadowalać kontrahentów? Musisz poznać najpierw ich oczekiwania i potrzeby. Norstat Polska pomoże Ci w tym.

Jakie cele stawia sobie nasza agencja badawcza Norstat? Sprawdź szczegóły oferty

Każdy instytut badań marketingowych oraz społecznych powstał po to, żeby wyciągnąć pomocną dłoń nie tylko do przedsiębiorców, ale również do uczelni wyższych, partii politycznych, czy organizacji publicznych. Wykorzystywane przez firmę Norstat narzędzia charakteryzują się bowiem maksymalnym poziomem uniwersalności w zastosowaniu. Nasza agencja badawcza postawiła sobie jeden bardzo prosty cel: od wielu lat dostarczamy Ci wysokiej jakości dane, które pozwalają kontrolować lub rozwijać brandy, wspierać ugrupowania polityczne, wydawnictwa lub konkretne produkty i usługi. Nie tylko w Polsce. Działamy na terenie zdecydowanej większości strategicznych państw europejskich. Jako wykwalifikowane centrum badania rynku, nawiązaliśmy współpracę z markami i respondentami chociażby z Danii, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Szwecji. Kooperacja z wiodącymi firmami badawczymi, agencjami strategicznymi, firmami konsultingowymi, czy konsumenckimi brandami to nasza podstawa działalności. Najwyższa dla nas jest jakość świadczonych usług, stosowanie sprawdzonych metod badań oraz zadowalający każdą stronę poziom skuteczności stawia nas w roli branżowego lidera w Skandynawii i daje nam motywację, żeby stać się liderem w innych krajach m.in. w Polsce.

Nasze doświadczenie, Twoje zadowolenie. Oto, co może zagwarantować Ci rzetelna agencja badania rynku

Sektor profesjonalnych badań oraz analiz rynkowych od kilku lat cieszy się dużą popularnością. Nikogo nie może więc dziwić fakt, że w branży badawczej pojawia się coraz to więcej firm, które proponują swoim potencjalnym Klientom skuteczne techniki analizowania opinii publicznej. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na rzetelność takich instytucji. Uzyskane dane z badania często decydują o losach Twojego brandu i zmniejszają ryzyko podejmowania niewłaściwych decyzji biznesowych . Nasza agencja badawcza Norstat charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem w Europie. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych ekspertów i działamy w oparciu o sprawdzone narzędzia do gromadzenia danych!