News

Badania CAWI

Article 1

Badania CAWI na panelach konsumenckich Norstat

Trwająca od wielu lat rewolucja internetowa pozwoliła zoptymalizować sposób pracy w wielu branżach. Powiew zmian od dawna można odczuć także w sektorze profesjonalnego zbierania danych na dowolnie wybrany przez Ciebie temat. Ankietowe badania CAWI przeprowadzane są bowiem całkowicie online. To spory komfort nie tylko dla wypełniającego, ale również dla nas – doświadczonej firmy badawczej. Stworzyliśmy autorski Norstatpanel na 18 rynkach w Europie, gdzie gromadzimy informacje udzielane przez 650 000 panelistów.

Badania CAWI pozwalają na zbadanie dowolnej grupy osób za pośrednictwem internetu

W ofercie naszej firmy Norstat znajdziesz najpopularniejsze oraz najskuteczniejsze metody badań. Szczególną uwagę polecamy zwrócić zwłaszcza na badania ankietowe online CAWI. Cechują się one dużym poziomem uniwersalności w zastosowaniu. Internetowe zbieranie danych idealnie sprawdzi się w przypadku:

  • eksploracji tematów związanych z wprowadzaniem nowych produktów na rynek
  • weryfikacji siły i wizerunku marek
  • ilościowej oceny konceptów reklam, opakowań i produktów
  • weryfikacji satysfakcji i lojalności konsumentów i nabywców
  • wiele innych tematów badawczo-biznesowych

Badania CAWI to najtańsza z możliwych metod zbierania danych, która gwarantuje maksymalnie wysoki poziom komfortu w trakcie wypełniania ankiety dla respondenta, brak negatywnego wpływu ankietera, zachowanie anonimowości odpowiedzi, możliwość weryfikacji materiałów graficznych, reklam, opisowych konceptów i wielu innych przez Zleceniodawcę.

Jeśli ankieta internetowa CAWI, to tylko w Norstat! Poznaj najmocniejsze strony naszego panelu.

Wizytówką agencji badawczej Norstat w obszarze badań CAWI jest jakość dostarczanych danych. Funkcjonujemy w branży od wielu lat i doskonale rozumiemy, że poszukujesz w tej chwili wyłącznie prawdziwych ekspertów. Co nas wyróżnia na tle konkurencyjnych agencji badawczych? Wcześniej wspomniane wieloletnie doświadczenie oraz zrekrutowanie sieci 650 000 panelistów w 18 państwach Starego Kontynentu. Nasi Klienci otrzymują więc szansę uzyskania rzetelnej opinii pochodzącej z Polski oraz z Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii czy Niemiec. Lista ta jest o wiele dłuższa i będzie rozszerzana o kolejne, strategiczne kraje na mapie Europy, m.in. o Holandię. Oprócz tego ankieta CAWI gwarantuje spełnienie norm certyfikatu ISO 9001 lub ISO 20252: 2019. Naszym panelistom stawiamy surowe wymagania jakościowe. Dla Ciebie jest to gwarancja uzyskania tylko rzetelnego obrazu twojej marki oraz perspektywy użytkowników, konsumentów i nabywców twoich produktów lub usług.