News

BADANIA RYNKU FIRMY

Article 1

ZNAJDŹ ODPOWIEDZI NA KLUCZOWE PYTANIA W TWOIM BIZNESIE.PŁATNE BADANIA RYNKU FIRMY UMOŻLIWIAJĄ WERYFIKACJĘ ZADOWOLENIA KLIENTÓW

Jesteś przedsiębiorcą? Niezależnie od tego, w jakiej konkretnie branży prowadzisz firmę, za każdym razem głównym celem działalności powinno być maksymalne zadowolenie potencjalnych Klientów. Właśnie znajdujesz się na stronie internetowej firmy Norstat, doświadczonych specjalistów w analizach oraz badaniach marketingowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty i pozwól sobie na szybkie rozwinięcie biznesowych skrzydeł. Co o Twojej firmie sądzą Klienci?

BADANIA RYNKU FIRMY, CZYLI SPRAWDZONY SPOSÓB NA TRZYMANIE PIECZY NAD ROZWOJEM BRANDU!

Badania rynku oraz analizy marketingowe stanowią w tej chwili jeden z najskuteczniejszych i zdecydowanie najwygodniejszych sposobów na regularny monitoring KPI prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa. Za pomocą oferowanych przez firmę Norstat usług możesz:

  • zweryfikować poziom zaufania brandu wśród Klientów
  • zmierzyć satysfakcję dotychczasowych partnerów biznesowych
  • zaczerpnąć opinię przed uruchomieniem sprzedaży nowych produktów

Sprawdź, jakie aspekty wywołują uśmiech na twarzy, a które zniechęcają do dalszych zakupów. W ten sposób otrzymujesz = cenną wiedzę i wskazówki, w jaką stronę powinno zmierzać Twoje przedsiębiorstwo.

INDYWIDUALNIE DOPASOWANE BADANIA RYNKOWE I MARKETINGOWE. TO WYRÓŻNIA FIRMĘ NORSTAT!

Skoro już wiesz, jak istotnym czynnikiem dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa są profesjonalne badania rynku firmy, w tym momencie prawdopodobnie zastanawiasz się, jak wygląda cena za tego typu usługę. Zwłaszcza, jeżeli w ostatnich latach w branży pojawiło się mnóstwo nowych brandów, które oferują specjalistyczne analizy wybranych przez Ciebie grup docelowych. To właśnie dlatego w Norstat uruchomiliśmy indywidualnie dopasowane badania rynkowe i marketingowe. Cena uzależniona jest przede wszystkim od stopnia zaawansowania analizy, wyboru metody badawczej i dokładnej liczby respondentów. Za najbardziej przystępną cenowo uznaje się usługę telefonicznych wywiadów wspomaganych komputerowo, czyli CATI.

SPRAWDŹ JAKA JEST CENA ZA PROFESJONALNE BADANIE RYNKU

Nasza firma Norstat swój profesjonalizm zachowuje nawet w najmniejszych detalach ważnych dla Klientów. Chcemy nie tylko oferować jak najbardziej rzetelne dane ale także w jasny i zrozumiały sposób wyjaśniać warunki współpracy. Postanowiliśmy dokładnie przedstawić Ci jak ustalana jest cena za badanie rynku i co ma na nią wpływ. Najważniejszy jest cel! Każde badanie rynku, aby było skuteczne musi realizować wcześniej postawione cele. Jest to warunek konieczny! Dlaczego? Powód jest bardzo prosty! Wszechstronność badań pozwala wykorzystać je w różnych dziedzinach, gdzie każdy Zleceniodawca chce uzyskać coś innego. Twoim celem może być np. sprawdzenie zapotrzebowania na konkretny produkt, chęć wyodrębnienia działań wpływających na rozwój firmy i wiele innych związanych z ogólnym funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Pewnie zastanawiasz się dlaczego cel ma istotny wpływ na to jaka będzie cena za badanie rynku. To właśnie on wskazuje nam jak szczegółową analizę musimy przeprowadzić, aby uzyskane informacje były przydatne. Kolejnym czynnikiem jest to jakie dokładnie informacje chcesz uzyskać. Mogą one dotyczyć zarówno analizy konsumentów, rynku sprzedażowego jak i konkurencji. Dzięki temu nasi doświadczeni pracownicy będą wiedzieć jak bardzo szczegółowe powinno być prowadzone badanie rynku. Oczywiście cena uzależniona jest także od wielkości obszaru na jakim ma być prowadzona analiza.

BADANIE RYNKU JAKOŚCIOWE I ILOŚCIOWE, A CENA! POZNAJ NASZE KRYTERIA

Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny chcąc jak najlepiej sprostać jego wymaganiom Dzięki dokładnemu omówieniu Twojego celu z łatwością dobierzemy odpowiednią metodę. Jak już wyżej wspomnieliśmy cena za badanie rynku w dużej mierze zależy od wybranej metody badawczej. Jest to spowodowane m.in. stopniem skomplikowania wykonywanej analizy. Musisz mieć świadomość, że na naszą pracę składa się nie tylko przygotowanie odpowiednich pytań i zebranie informacji ale także wykonanie profesjonalnego raportu wraz z omówienie. Badania ilościowe jakie prowadzi nasza firma Norstat pozwalają nam na wyliczenie wielu różnych przydatnych wskaźników, co z kolei przekłada się na lepsze poznanie aktualnie panujących na rynku trendów. Prowadzone mogą być na dużej grupie osób. Natomiast badania jakościowe charakteryzują się nieco większą dokładnością. Wykonywane na mniejsze liczbie osób ankietowanych umożliwiają nam zrobienie bardzo szczegółowej analizy wyjaśniającej powód wybieranych decyzji. Nasi doświadczeni, wysoce wykwalifikowani ankieterzy znają najlepsze metody na pozyskiwanie ważnych danych, a co najważniejsze dokładają wszelkich starań, aby końcowy rezultat był dla Ciebie zadowalający. Kompleksowe spełnienie wszystkich Twoich potrzeb i oczekiwań to dla nas priorytet! Chcesz mieć stuprocentową pewność, że zapłacisz za wyłącznie rzetelne dane statystyczne? Wybierz Norstat. Badania rynku firmy przy pomocy CATI wykonujemy na 500 stanowiskach w 8 krajach europejskich oraz dysponujemy najnowocześniejszą infrastrukturą informatyczną. Na podobnym stopniu zaawansowania w firmie badawczej Norstat znajdują się nieco bardziej nowoczesne badania ankietowe online (CAWI) czy nawet wywiady F2F oraz grupy fokusowe. Nie pozwalamy sobie na korzystanie z przestarzałych metod nie przynoszących konkretnych wyników. Jako profesjonalny, a zarazem nowoczesny ośrodek badania opinii publicznej podążamy z duchem czasu. Zapraszamy, wykorzystaj nasze badanie do realizacji swoich celów!