News

BADANIA RYNKU FIRMY

Article 1

Znajdź odpowiedzi na kluczowe pytania w Twoim biznesie.Płatne badania rynku firmy umożliwiają weryfikację zadowolenia Klientów

Jesteś przedsiębiorcą? Niezależnie od tego, w jakiej konkretnie branży prowadzisz firmę, za każdym razem głównym celem działalności powinno być maksymalne zadowolenie potencjalnych Klientów. Właśnie znajdujesz się na stronie internetowej firmy Norstat, doświadczonych specjalistów w analizach oraz badaniach marketingowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty i pozwól sobie na szybkie rozwinięcie biznesowych skrzydeł. Co o Twojej firmie sądzą Klienci?

Badania rynku firmy, czyli sprawdzony sposób na trzymanie pieczy nad rozwojem brandu!

Badania rynku oraz analizy marketingowe stanowią w tej chwili jeden z najskuteczniejszych i zdecydowanie najwygodniejszych sposobów na regularny monitoring KPI prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa. Za pomocą oferowanych przez firmę Norstat usług możesz:

  • zweryfikować poziom zaufania brandu wśród Klientów
  • zmierzyć satysfakcję dotychczasowych partnerów biznesowych
  • zaczerpnąć opinię przed uruchomieniem sprzedaży nowych produktów

Sprawdź, jakie aspekty wywołują uśmiech na twarzy, a które zniechęcają do dalszych zakupów. W ten sposób otrzymujesz = cenną wiedzę i wskazówki, w jaką stronę powinno zmierzać Twoje przedsiębiorstwo.

Indywidualnie dopasowane badania rynkowe i marketingowe. To wyróżnia firmę Norstat!

Skoro już wiesz, jak istotnym czynnikiem dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa są profesjonalne badania rynku firmy, w tym momencie prawdopodobnie zastanawiasz się, jak wygląda cena za tego typu usługę. Zwłaszcza, jeżeli w ostatnich latach w branży pojawiło się mnóstwo nowych brandów, które oferują specjalistyczne analizy wybranych przez Ciebie grup docelowych. To właśnie dlatego w Norstat uruchomiliśmy indywidualnie dopasowane badania rynkowe i marketingowe. Cena uzależniona jest przede wszystkim od stopnia zaawansowania analizy, wyboru metody badawczej i dokładnej liczby respondentów. Za najbardziej przystępną cenowo uznaje się usługę telefonicznych wywiadów wspomaganych komputerowo, czyli CATI. Chcesz mieć stuprocentową pewność, że w tym przypadku zapłacisz za wyłącznie rzetelne dane statystyczne? Wybierz Norstat. Badania rynku firmy przy pomocy CATI wykonujemy na 500 stanowiskach w 8 krajach europejskich oraz dysponujemy najnowocześniejszą infrastrukturą informatyczną. Na podobnym stopniu zaawansowania w firmie badawczej Norstat znajdują się nieco bardziej nowoczesne badania ankietowe online (CAWI) czy nawet wywiady F2F oraz grupy fokusowe. Zapraszamy, wykorzystaj nasze badanie do realizacji swoich celów!