News

BADANIE CATI

Article 1

BADANIE CATI BŁYSKAWICZNIE ZBIERZE RZETELNE DANE, A MY JE RZETELNIE PRZEDSTAWIMY

W branży badań marketingowych, profesjonalnie wykonywane ankiety CATI uchodzą zdecydowanie za jedną z najrzetelniejszych metod na weryfikację opinii dotyczących kluczowych aspektów codziennego funkcjonowania firm. Oferowane przez Norstat badanie CATI można wykonać nie tylko wśród wybranej grupy konsumentów, ale też wśród przedsiębiorców, co zauważalnie zwiększa poziom przydatności tej metody. Badaj rzetelnie i błyskawicznie.

TELEFONICZNE ANKIETY CATI W NORSTAT. ZOBACZ, CO STOI ZA EFEKTYWNOŚCIĄ NASZYCH WYWIADÓW

Wybierając dowolny rodzaj badań marketingowych, każdy Klient oczekuje od nas skuteczności w rozwiązywaniu najpopularniejszych problemów. W zdecydowanej większości, wspomniane wyzwania biznesowe, są związane z:

  • budowaniem świadomości marki
  • zmianą wizerunku marki
  • weryfikacją realizacji standardów obsługi Klienta
  • oceną kluczowych produktów z portfolio marki
  • zauważalnością kampanii

Zastanawiasz się pewnie, co dokładnie możesz zyskać, stawiając na profesjonalne badanie CATI? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Zaoszczędzisz przede wszystkim czas, a to on zdaniem wielu przedsiębiorców jest najcenniejszą walutą w biznesie. Norstat zatrudnia tylko doświadczonych i kompetentnych pracowników. Wyróżnia nas liczbą 500 stanowisk pracy w ośmiu krajach europejskich, a najnowocześniejsza infrastruktura informatyczna sprawia, że badanie CATI przeprowadzane przez specjalistów z Norstat cieszy się popularnością wśród klientów i partnerów biznesowych. Jako doświadczeni eksperci, spełniamy najbardziej wygórowane normy ESOMAR.

BADANIE CATI, CZYLI POZNAJ JAKIE KORZYŚCI PRZYNIESIE DLA TWOJEJ FIRMY

Badanie Cati powszechnie uznawane jest za jedno z najskuteczniejszych działań marketingowych. Wykorzystywane jest praktycznie w każdej branży! Doskonale wiemy, że nie ma tutaj jakichkolwiek ograniczeń. Czas zatem przedstawić największe korzyści jakie niesie za sobą cati badanie z chęcią wykorzystywane przez wielu przedsiębiorców. Pierwszą z nich jest przede wszystkich jasność uzyskiwanych danych statystycznych. Z łatwością można zinterpretować wszystkie uzyskane wyniki i wyciągnąć wnioski. Badanie CATI charakteryzuje się również szybkością uzyskiwania wszystkich potrzebnych informacji. Dzięki formie w jakiej dane są pozyskiwane dotarcie na najtrudniej dostępnych grup docelowych nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Oczywiście posiadamy także możliwość nagrywania wywiadów, co pozwala na ich odtworzenie i przesłuchanie. Co najważniejsze, prowadzone wywiady mogą być podsłuchiwane, a dzięki temu możliwe jest udzielanie w trakcie odpowiednich wskazówek co do zadawanych pytań. Chyba nie trzeba zaznaczać, że badanie CATI jest jedną z najwygodniejszych form na zebranie informacji niezbędnych do usprawnienia całego funkcjonowania przedsiębiorstwa.  Proponowane przez nas CATI wyróżnia się również szybkością z jaką ankieter wprowadza dane do systemu, a Zleceniodawca ma szybki dostęp  do wszystkich rzetelnych informacji. Co najważniejsze rezultaty wywiadów można obserwować na każdym etapie.

SPRAWDŹ W JAKICH SYTUACJACH BADANIE CATI WARTO WYKORZYSTAĆ

Nie przesadzimy jeśli powiemy, że CATI są to badania, które warto regularnie realizować, aby mieć stałą kontrolę nad zadowoleniem Klientów. Ich opinia przyczynia się do rozwoju całej firmy. Dzięki uzyskanym informacją możliwe jest dowiedzenie się jakie aspekty wymagają poprawy nie tylko w kwestii organizacyjnej ale również w temacie realizowanych usług bądź sprzedawanych produktów. Dlaczego badanie skierowane na klientów cieszą się tak dużą popularnością? Tutaj należy powołać się na aspekt psychologiczny. Twoi Klienci zarówno stali jak i nowo pozyskani lubią czuć, że ich zdanie ma znaczenie. Zainteresowanie ich poziomem satysfakcji oraz zdania na temat wizerunku firmy sprawi, że w ich oczach staniesz się profesjonalnym przedsiębiorcom dbającym o swoich odbiorców. Dodatkowo jeśli zobaczą, że ich zdanie zostało ujęte przez firmę w swoim rozwoju wpłynie to na lepsze postrzeganie całej marki.

BADANIE CATI ORAZ JEGO NAJWIĘKSZE ZALETY. WYKORZYSTAJ RELATYWNIE TANIE, UNIWERSALNE I SKUTECZNE BADANIA

Norstat jest profesjonalną firmą badawczą, która proponuje swoim Klientom wiele współczesnych form badań marketingowych. Nikogo więc nie może zdziwić fakt, że w naszej ofercie znalazła się technika CATI. Polecana wtedy, kiedy dotarcie metodą CAWI jest trudniejsze i kosztowniejsze. Ankiety telefoniczne rekomendujemy, jeśli Zamawiający planuje dotrzeć do:

  • trudnych grup docelowych m.in. do firm oraz osób zajmujących najwyższe stanowiska
  • swoich partnerów biznesowych w celu zewnętrznej oceny pracy swoich pracowników
  • swoich pracowników w celu zewnętrznej oceny sposobu zarządzania firmą
  • konsumentów, dla których ankiety internetowe są nieosiągalne

Wspomagany komputerowo wywiad telefoniczny stanowi jedną z najbardziej rzetelnych i skutecznych technik badawczych, która pozwala w sposób ilościowy opisać badaną rzeczywistość. Nasza firma Norstat dokłada wszelkich starań, aby prowadzone badanie CATI cechował najwyższy standard oraz wysoki poziom wykonania. Rzetelne podejście do tematu, stworzenie odpowiednich pytań pozwoli nam uzyskać potrzebne informacje dla firmy. Co najważniejsze, nie musisz sam realizować wszystkich metod, od tego masz nas! Doświadczenie wysoce wykwalifikowanych ankieterów pozwoliło nie jednemu biznesowi odnieść sukces w pozyskiwaniu szerokiego grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nami i sprawdź czy badanie CATI rozwiąże Twój problem!