News

BADANIE TERENOWE

Article 1

Rozmowa F2F nadal popularna. Oto wywiady osobiste w Norstat!

Profesjonalnie wykonywane wywiady bezpośrednie w terenie to w tej chwili jedna z dokładniejszych metod badawczych. Zwłaszcza, jeżeli przeprowadzane są przez doświadczonych ankieterów, którzy dodatkowo mają dostęp do specjalistycznych narzędzi. Badania terenowe F2F znajdziesz również w naszej ofercie. Przykładamy szczególną uwagę do jakości zbieranych danych. W jaki sposób mogą one pomóc Tobie? Sprawdź najważniejsze aspekty badań terenowych wykonywanych przez Norstat.

Rodzaje badań rynkowych oferowanych przez Norstat. Realizujemy wywiady bezpośrednie

Firma badawcza Norstat to doświadczony gracz na rynku badawczym, który może pochwalić się wysoką jakością zbieranych danych. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzone metody, a absolutną podstawą biznesowej propozycji dla przedsiębiorców są wywiady telefoniczne wspomagane komputerowo (CATI), badania przy pomocy ankiet wypełnianych online (CAWI) oraz metody F2F. Wywiady bezpośrednie mogą odbywać się na dwa sposoby. Pierwszym, ale mało popularnym jest tradycyjne gromadzenie danych, gdzie ankieter posiada papierową wersję kwestionariusza z pytaniami (PAPI). Druga metoda jest już nieco powszechniejsza – wywiady osobiste przy asyście urządzenia mobilnego (CAPI). Badania CAPI charakteryzują możliwością bezpośredniego przekazywania danych do systemu, bez manualnego wprowadzania danych. W taki właśnie sposób minimalizowany jest czas oczekiwania na szczegółowy raport z wynikami ankiety. Badanie terenowe metodą papierową w zdecydowanej większości przypadków wymagają od agencji badawczej większego nakładu kosztów oraz czasu.

Wywiady osobiste CAPI oraz PAPI w Norstat. Poznaj ich moc i sposób naszych działań

Doskonale rozumiemy, że wyniki ankiet często decydują o kolejnych krokach firmy, dają zielone światło do uruchomienia sprzedaży usługi lub produktu bądź blokują wypuszczenie na rynek nowego produktu. Współpracujemy z doświadczonymi ankieterami, wyposażonymi w nowoczesny sprzęt techniczny. Mowa tutaj o tabletach i przenośnych komputerach. Nieustannie szkolimy ankieterów i rozszerzamy bazę zatrudnianych osób. Norstat, dla zagwarantowania właściwego zasięgu, działa w terenie, ale wywiady bezpośrednie przeprowadzamy również w najbardziej strategicznych galeriach handlowych, halach widowiskowo-sportowych lub wszędzie tam, gdzie znajdziesz rzeszę chętnych do udzielenia szczegółowych odpowiedzi osób. Zaufaj nam i postaw na wywiady osobiste CAPI oraz PAPI w Norstat.