News

Dlaczego badania CAWI w Norstat cieszą się tak dużą skutecznością? Zdradzamy szczegóły!

Article 1

Jesteśmy jednym z niekwestionowanych liderów branży badawczej nie tylko w Polsce, ale również w pozostałych krajach europejskich. Misją agencji Norstat jest dostarczanie wyłącznie rzetelnych danych, pochodzących ze skutecznych metod badawczych. Jedną z nich są internetowe ankiety, czyli CAWI. Jakie dokładnie czynniki stoją za maksymalną efektywnością tego typu badania w Norstat? Zdradzamy wszystkie najważniejsze szczegóły. Z tego artykułu dowiesz się, dlaczego metoda CAWI będzie dobrym rozwiązaniem na błyskawiczne zażegnanie zgłaszanego przez Ciebie problemu!

Powołaliśmy do życia Norstatpanel, aby badania CAWI przynosiły oczekiwane wyniki

Tego nie możemy przed Tobą ukryć. Maksymalna efektywność badania CAWI oraz innych bardzo popularnych metod analizy rynkowo-marketingowej leży u stóp profesjonalnego podejścia. Dbamy o zachowywanie najwyższych możliwych standardów obsługi bezpośredniej Klienta czy samego przeprowadzania dowolnie wybranego badania. CAWI, jako metoda stuprocentowo internetowa, wymaga od nas stworzenia zrozumiałego oraz intuicyjnego arkusza z pytaniami, które zapewnią odpowiedzi niezbędne do rozwiązania Twojego problemu. Aby skutecznie gromadzić rezultaty ankiet online, powołaliśmy do życia Norstatpanel. Autorskie narzędzie Norstat działa na blisko dwudziestu rynkach europejskich, gdzie udziela się nawet do 650 000 panelistów. Dzięki temu badania CAWI z całą pewnością nie zawiodą Twoich oczekiwań! Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy w stanie pomóc Twojej firmie!

Doświadczony zespół gotowy na niesienie pomocy. Oto mocne strony agencji badawczej Norstat

Samo stworzenie narzędzia Norstatpanel nie jest jednak jedynym czynnikiem, który sprawił, że naszej agencji badawczej zaufało już tysiące Klientów z całego świata. W firmie Norstat nigdy nie dopuszczamy do zaniżania standardów wykonywania ankiet online CAWI. Każde zlecenie będzie szczegółowo omówione z panelistami. Zwróć szczególną uwagę na kilka faktów. Norstat:

  • uzyskuje rzetelne opinie w Polsce, Norwegii, Szwecji, Danii czy Finlandii
  • regularnie rozszerza zakres pracy o kolejne strategiczne państwa na mapie Europy
  • dba o tworzenie ankiet zgodnie z normami certyfikatu ISO 9001 i ISO 20252: 2019