News

Dlaczego firmom zależy na opiniach konsumentów? Wyjaśniamy!

Article 1

Biorąc pod uwagę współczesność i zwiększone potrzeby ludzi funkcjonujących w dzisiejszym świecie, wiele firm stawia sobie za zadanie nadążać za postępem i zrzeszać coraz liczniejsze grona zainteresowanych, oferując rozmaite produkty i usługi. Aby jednak być pewnym, że wszystko idzie zgodnie z planem, przede wszystkim trzeba mieć na to niezbite dowody. W celu dowiedzenia się, czy dobrze prowadzi się kampanię marketingową i rzeczywiście spełnia się dane obietnice jakości połączonej ze wspaniałą obsługą, okresowo prowadzi się badania dotyczące konsumentów. Szczególną uwagę przykuwa się przede wszystkim do ich zadowolenia oraz satysfakcji z zakupów w danej placówce. Klient bowiem ma decydujący głos w sprawie, czy dana firma prosperuje dobrze i czy ich produkt zasługuje na uwagę.

Mystery shopping – metoda owiana nutą tajemnicy. Na czym właściwie polega?

Każdy z nas słyszał o tajemniczym, kliencie, który ma za zadanie odkryć tajemnice firmy i to, co konkretnie nie gra w całym jej funkcjonowaniu. Przechadza się on alejkami, subtelnie przypatrując się produktom i pracownikom. Później zaś ocenia – jako potencjalny klient – co działało na korzyść danego sklepu, co zaś sprawiło, że wyszedł z prawie pustą siatką. Mystery shopping jest jedną z najpopularniejszych form przeprowadzenia badania dotyczącego wrażeń konsumenta i jego zadowolenia związanego z daną usługą czy pracownikiem. Polega ona na zatrudnieniu osoby zwanej „tajemniczym klientem”, której zadaniem jest test danego produktu i jednocześnie wystawienie pracowników na próbę nerwów lub cierpliwości. Badanie te określane jest mianem najbardziej wiarygodnego, gdyż funkcjonuje przede wszystkim w praktyce, nie zaś w teorii.

Doskonale badanie? Norstat spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających!

 Współcześnie niemożliwe jest funkcjonowanie firmy, gdy nie spełnia ona oczekiwań klientów. Z tego powodu coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na współpracę z profesjonalnymi agencjami badawczymi – jesteśmy jedną z nich! Badanie tajemniczy klient nie ma przed nami żadnych tajemnic! Skutecznie zrealizujemy powierzone założenia i zaopatrujemy naszych klientów w najbardziej szczegółowe dane. Poszerzamy horyzonty i spoglądamy daleko w przyszłość, wdrażając w życie projekty oparte na najznakomitszych metodach badawczych. Wybierając nas na pomocników i specjalistów od danych masz pewność, że uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania. Skontaktuj się z nami i razem wcielmy w życie całkiem nowy plan! Satysfakcja (firmy i klientów) jest w zasięgu ręki!