News

Jak przeprowadzić badania konsumenckie? W Norstat metodę dobieramy do Twojego celu

Article 1

Co zrobić, aby rozwinąć swoją firmę? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, ale wiele się nie pomylimy, stawiając tezę, że zwiększenie satysfakcji u Twoich Klientów jest kluczowe. A jak do tego doprowadzić? Bezcennej wiedzy dostarczają fachowe badania konsumenckie w naszej firmie Norstat. Stworzenie silnego i niezachwianego wizerunku pozwala zawsze startować z „pole position” w wyścigu o zaufanie Klientów. Pozyskiwanie nowych i utrzymywanie starych grup docelowych to jeden z fundamentów sukcesu w branży. Jakościowe testy konsumenckie dają dostęp do skarbnicy wiedzy. Dowiedz się, jak to wygląda od przysłowiowej kuchni.

Nasze badania pozwolą stworzyć silny i niezachwiany wizerunek Twojej firmie. Co mogą sprawdzić testy konsumenckie Norstat?

Jesteś przedsiębiorcą? W takim razie musisz znać swoją branżę i swoich Klientów jak własną kieszeń. Przeprowadzane przez naszą firmę badania konsumenckie pozwalają Ci być zawsze na bieżąco z realnymi i aktualnymi potrzebami Twoich grup docelowych. Dzięki naszym badaniom dowiesz się o:

  • Zwyczajach zakupowych konsumentów
  • Symbolach Twojej marki
  • Wrażeniach płynących z użytkowania produktu
  • Ocenie Twojej reklamy
  • Niezaspokojonych potrzebach konsumentów

To jednak tylko kropla w oceanie tego, co można wyciągnąć z fachowo przeprowadzonych badań konsumenckich. Przede wszystkim poznasz czynniki, które pomogą Ci dotrzeć do świadomości grup docelowych i usprawnić sprzedaż Twojego produktu lub usługi. W Norstat używamy najbardziej jakościowych sposobów i narzędzi w tym celu, tak więc możesz być pewny otrzymania twórczych wyników.

Dowiedz się, jak ulepszyć swój produkt razem z firmą Norstat

Nasza firma przeprowadza badania za pośrednictwem najskuteczniejszych metod. Wykorzystujemy badania ankietowe wielu typów i nie zapominamy także o wywiadach twarzą w twarz. Dzięki ogromnej liczbie paneli w wielu krajach możemy zgromadzić dane na praktycznie każdy temat. Działamy oczywiście również w obrębie ścisłych grup docelowych. Metodologia naszych badań opiera się na nauce, a nasi specjaliści doskonale wiedzą, jak wiedzę teoretyczną wykorzystać w praktyce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalną ofertą!