All Posts Article 1

BADANIA RYNKU FIRMY

Znajdź odpowiedzi na kluczowe pytania w Twoim biznesie.Płatne badania rynku firmy umożliwiają weryfikację zadowolenia Klientów

Jesteś przedsiębiorcą? Niezależnie od tego, w jakiej konkretnie branży prowadzisz firmę, za każdym razem głównym celem działalności powinno być maksymalne zadowolenie potencjalnych Klientów. Właśnie znajdujesz się na stronie internetowej firmy Norstat, doświadczonych specjalistów w analizach oraz badaniach marketingowych. Sprawdź szczegóły naszej oferty i pozwól sobie na szybkie rozwinięcie biznesowych skrzydeł. Co o Twojej firmie sądzą Klienci?

Badania rynku firmy, czyli sprawdzony sposób na trzymanie pieczy nad rozwojem brandu!

Badania rynku oraz analizy marketingowe stanowią w tej chwili jeden z najskuteczniejszych i zdecydowanie najwygodniejszych sposobów na regularny monitoring KPI prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa. Za pomocą oferowanych przez firmę Norstat usług możesz:

  • zweryfikować poziom zaufania brandu wśród Klientów
  • zmierzyć satysfakcję dotychczasowych partnerów biznesowych
  • zaczerpnąć opinię przed uruchomieniem sprzedaży nowych produktów

Sprawdź, jakie aspekty wywołują uśmiech na twarzy, a które zniechęcają do dalszych zakupów. W ten sposób otrzymujesz = cenną wiedzę i wskazówki, w jaką stronę powinno zmierzać Twoje przedsiębiorstwo.

Indywidualnie dopasowane badania rynkowe i marketingowe. To wyróżnia firmę Norstat!

Skoro już wiesz, jak istotnym czynnikiem dla rozwoju Twojego przedsiębiorstwa są profesjonalne badania rynku firmy, w tym momencie prawdopodobnie zastanawiasz się, jak wygląda cena za tego typu usługę. Zwłaszcza, jeżeli w ostatnich latach w branży pojawiło się mnóstwo nowych brandów, które oferują specjalistyczne analizy wybranych przez Ciebie grup docelowych. To właśnie dlatego w Norstat uruchomiliśmy indywidualnie dopasowane badania rynkowe i marketingowe. Cena uzależniona jest przede wszystkim od stopnia zaawansowania analizy, wyboru metody badawczej i dokładnej liczby respondentów. Za najbardziej przystępną cenowo uznaje się usługę telefonicznych wywiadów wspomaganych komputerowo, czyli CATI. Chcesz mieć stuprocentową pewność, że w tym przypadku zapłacisz za wyłącznie rzetelne dane statystyczne? Wybierz Norstat. Badania rynku firmy przy pomocy CATI wykonujemy na 500 stanowiskach w 8 krajach europejskich oraz dysponujemy najnowocześniejszą infrastrukturą informatyczną. Na podobnym stopniu zaawansowania w firmie badawczej Norstat znajdują się nieco bardziej nowoczesne badania ankietowe online (CAWI) czy nawet wywiady F2F oraz grupy fokusowe. Zapraszamy, wykorzystaj nasze badanie do realizacji swoich celów!

Did you like this post? Your friends might like it as well!
About Paweł Bąbik

Paweł is Market Research Consultant & Business Development Manager of Norstat Poland. Feel free to drop him a line at pawel.babik@norstat.pl or call at +48 22 627 28 45.

View all Posts by Paweł Bąbik

Please verify you are a human.

Follow us on: