News

OŚRODEK BADANIA OPINII PUBLICZNEJ

Article 1

Jak działa profesjonalny instytut badania opinii i rynku? Zapraszamy za kulisy pracy firmy badawczej Norstat

Wybierając ośrodek badania opinii publicznej powinieneś oczekiwać profesjonalnego podejścia obsługi klienta oraz do zbierania danych i ich analizowania. Wszelkiego rodzaju dane gromadzone w trakcie badań są cenną walutą – nie tylko w biznesie, ale również w polityce i w organizacjach użytku publicznego. Nasz instytut badania opinii publicznej może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz zaufaniem kluczowych marek.

Diabeł tkwi w szczegółach, a nasze badania opinii publicznej potrafi o nie zadbać!

Jako doświadczony gracz na rynku badawczym, nasza firma Norstat doskonale rozumie, jak ważnym elementem dla prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa, dla Twojej partii czy też innego organu publicznego jest dokładna analiza odczuć potencjalnego Klienta lub społeczeństwa. Specjalnie z myślą o Tobie stworzyliśmy wyjątkową ofertę. Nasz ośrodek badania opinii publicznej kompleksowo podchodzi do tematu obsługi danych zbieranych online oraz offline:

  • przeprowadzamy profesjonalny konsulting
  • doradzamy w kwestii wyboru metody badawczej
  • gromadzimy i zarządzamy danymi
  • przekształcamy dane w czytelne dla każdego przeglądarki wyników (dashboard’y)

Instytut badania opinii publicznej Norstat gwarantuje wszechstronną obsługę oraz należyte podejście do każdego zlecenia. Każdego Klienta traktujemy w sposób priorytetowy. Wykorzystując najpopularniejsze i jednocześnie najskuteczniejsze metody badawcze sprawiamy, że zaprezentowane wnioski z przeprowadzonego badania pomogą rozstrzygnąć istotne dla Ciebie kwestie wpływające na twój biznes. Dla innych to tylko liczby. Dla nas sposób na profesjonalną oraz przede wszystkim skuteczną pomoc.

Zobacz, jakie metody badawcze wykorzystuje Norstat

Profesjonalne i przede wszystkim rzetelne podejście do tematu analizowania współczesnego rynku wymaga od specjalistów wykorzystywania tylko sprawdzonych metod badawczych. Nasz ośrodek badania opinii publicznej od wielu lat działa na największych rynkach europejskich. Proponujemy Ci:

  • zbieranie danych online (CAWI)
  • wywiady telefoniczne wspomagane komputerowo (CATI)
  • wywiady bezpośrednie (F2F)
  • badania jakościowe (IDI, FGI i ich hybrydy)
  • badania typu tajemniczy klienta

Skontaktuj się z nami. Doradzimy CI , do której grupy docelowej targetować badanie, jaką technikę badawczą wybrać i jakie pytania zadać, żeby otrzymać odpowiedzi na pytania biznesowe.