News

PANEL BADANIE OPINII

Article 1

Nowoczesny panel badanie opinii. W jednym miejscu zbieramy dane na wiele tematów

Czas to pieniądz? Owszem, ale we współczesnym biznesie zdecydowanie najcenniejszą walutą jest wiedza i informacja z rynku. Zwłaszcza, jeżeli mowa o informacji dotyczącej opinii na temat konkretnych usług czy produktów twojej firmy. Zdanie dotychczasowych Klientów jest przecież kluczowe. Żeby dać Tobie możliwość zdobycia takiej wiedzy, sprawdź panel badanie opinii Norstat.

Czym wyróżnia się nasz panel badanie opinii Norstatpanel? Stawiamy na wysoką jakość danych!

W trosce o maksymalnie wysoki poziom dotarcia do rozmaitych grup docelowych agencja zbudowała Norstatpanel na 18 rynkach w Europie. Wspomniany panel panel badawczy stanowi swego rodzaju odpowiedź na współczesne realia rynku badań marketingowych w Europie. Udział w naszym panelu jest możliwy wyłącznie poprzez zaproszenie - telefoniczne lub przez rekrutację innymi kanałami. Dzięki temu panel badawczy Norstatpanel zrzesza tylko rzetelnych respondentów, a osób, dla których jedynym celem jest zarobek na ankietach. Dlaczego zwracamy szczególną uwagę na taki aspekt? Dla Ciebie i Twojej firmy jest to gwarancja najwyższej jakości danych.

Panel badawczy Norstatpanel i jego najważniejsze cele. Oto clue naszych działań

Pozyskiwane przez Norstatpanel informacje mają kluczowy charakter nie tylko dla przedsiębiorców. Panel badawczy Norstatpanel pozwoli odpowiedzieć na bardzo ważne pytania:

  • jak konkretny produkt lub usługa jest oceniana przez grupę docelową?
  • jaka jest siła marki w Polsce i w grupie docelowej?
  • jaka jest satysfakcja klienta?
  • jakie są zwyczaje zakupowe w kategorii produktowej, którą rozwijasz?
  • jakie jest profil twojej grupy docelowej?
  • do kogo targetować swoje produkty i usługi?
  • skąd twoja grupa docelowa czerpie informacje na temat twoich produktów?

Norstatpanel umożliwi również rozpoznanie wczesnych trendów rynkowych, a to właśnie taka wiedza może bezpośrednio przełożyć się na skuteczniejszą walkę z branżowymi rywalami.