News

WYWIADY TELEFONICZNE

Article 1

Wywiady telefoniczne CATI, jako rzetelna i skuteczna metoda badawcza

Rzetelne firmy badawcze, wyspecjalizowane w analizach współczesnego rynku, cieszą się rosnącym poziomem popularności. I to nie tylko wśród przedsiębiorców, ale również u polityków czy u innych podmiotów, których działalność nastawiona jest na osiągnięcie maksymalnych zysków lub maksymalnej skuteczności działań. W ofercie agencji Norstat znajdziesz wiele skutecznych metod badawczych. Jedną z nich jest wywiad telefoniczny. Sprawdź szczegóły oferty Norstat i zobacz, co możesz zyskać stawiając na nasze wywiady telefoniczne CATI.

Przeprowadzany rzetelne wywiady telefoniczne. Zapraszamy za kulisy pracy firmy Norstat

Rozwój nowoczesnych metod nie umniejsza skuteczności wywiadu telefonicznego. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie cele stawiasz przed profesjonalną agencją badawczą. Jesteśmy w stanie je zrealizować! Wykonujemy ankiety telefoniczne w oparciu wystandaryzowane procedury na ośmiu rynkach w Europie, dysponując 500 stanowiskami ankieterskimi.

Zainwestowaliśmy w najnowocześniejszą infrastrukturę informatyczną, która ułatwia nam pracę i pozwala efektywnie realizować badania w najtrudniejszych grupach docelowych. Wywiady telefoniczne wspomagane komputerowo CATI stanowią w tej chwili idealną okazję do rzetelnej weryfikacji m.in.:

  • świadomości i wizerunku marki wśród klientów biznesowych
  • satysfakcji i lojalności pracowników, partnerów biznesowych i klientów
  • standardów jakości obsługi klienta
  • opinii na temat twojej firmy
  • realizacji procedur związanych ze współpracą biznesową
  • profilu grupy docelowej twoich produktów

Na co dzień realizujemy szereg projektów B2B i B2C dla różnych branż. Większość naszych badań CATI to badania skierowane do biznesu. Jeśli masz konkretne wyzwanie biznesowe to chętnie zaadresujemy je naszymi technikami i narzędziami badawczymi.