News

Zbuduj silny wizerunek swojej marki i pozostaw konkurentów w tyle

Article 1

Wiesz dlaczego jedne produkty są chętniej kupowane, a inne mniej? Wszystko to zależy od tego jak silny jest wizerunek firmy. To bardzo istotna kwestia przyciągająca uwagę wielu klientów. Oczywiście sam produkt jest ważny, jednak to nie wszystko. Duża konkurencja na rynku powoduje, że firmy każdego dnia walczą o uwagę konsumentów. Ale czy wiesz jakie działania musisz podjąć, aby wykreować silny wizerunek wyróżniający się na tle innych marek? Przeczytaj niniejszy artykuł i dowiedz się jak duże znaczenie ma Twój wizerunek dla każdego klienta.

Dowiedz się czym jest wizerunek firmy i dlaczego jest tak istotny

Wizerunek firmy to wyobrażanie klientów o przedsiębiorstwie. Kreowane jest na podstawie doświadczeń i odczuć pojawiających się po skorzystaniu z usługi. Warto jednak zaznaczyć, że nie tylko oferowane produkty kształtują wizerunek marki. Ważni są także pracownicy, szczególnie w punktach sprzedaży mający bezpośredni kontakt z klientem. To od nich w dużej mierze zależy czy konsumenci będą pozytywnie reklamować markę. W dzisiejszych czasach, gdzie świat social media jest tak rozbudowany opinie rozchodzą się zaledwie w kilka sekund i trafiają do milion osób. Przy tak dużej konkurencji nie możesz pozwolić sobie nawet na jeden negatywny komentarz, który skutecznie może odstraszyć potencjalnych konsumentów.

Badanie wizerunku firmy to Twój klucz do sukcesu

Magia mediów społecznościowych polega na tym, że mogą zaszkodzić jak również pomóc w kreowaniu wizerunku firmy. Umożliwiają nawiązywanie relacji z klientem, ze względu na bardzo ułatwiony kontakt. Popularne staje się budowanie wizerunku marki z tzw. „ludzką twarzą”. Kampanie reklamowe oraz często stosowane konkursy skutecznie umacniają pozycję danej firmy na rynku. Tutaj pojawia się jednak jedno małe ale. Jak stworzyć kampanię lub konkurs, który zachęci do skorzystania z usług potencjalnych klientów? Z pomocą przychodzi nasza firma Norstat! Badanie wizerunku firmy przeprowadzane przez naszych doświadczonych specjalistów pomoże Ci sprawdzić jak konsumenci oceniają Twoja firmę. Na podstawie uzyskanych danych określisz działania, które wzmocnią Twój wizerunek, a jednocześnie zwiększą zyski. Z Norstat wyprzedzisz swoją konkurencje!